دانلود Clipdiary 4.02 + Portable – نرم افزار مدیریت حافظه کلیپ بورد

دانلود Clipdiary 4.02 + Portable - نرم افزار مدیریت حافظه کلیپ بورد

 

دانلود Clipdiary

| نرم افزار مدیریت حافظه کلیپ بورد |

 

Clipdiary 4.02 + Portable نام یک نرم افزار جدید و قدرتمند، در زمینه مدیریت کلیپ بورد در ویندوز است. همانطور که می دانید، هر چیزی را که در ویندوز کپی و یا کات می کنید، در حافظه ای با نام کلیپ بورد نگه داری می شود، این حافظه در واقع محلی برای نگهداری موقت اینگونه داده هاست، تا زمانی که شما داده جدیدی را در کلیپ بورد قرار نداده باشید، همچنان می توانید به آخرین داده ی آن دسترسی داشته باشید، در این مطلب از سایت یاس دانلود نرم افزاری را برای شما آماده کرده ایم که می تواند حافظه کلیپ بورد را در قالب یک محیط گرافیکی برای شما به نمایش بگذارد تا به تمامی محتویات و تاریخچه آن دسترسی دائم داشته باشید.

به کمک Clipdiary، شما همواره به تمامی متونی که کپی یا کات کرده اید دسترسی خواهید داشت، در واقع به کمک این نرم افزار شما می توانید در هر زمان، به محتویاتی که زمانی قبل در کلیپ بورد وجود داشته دسترسی پیدا کرده و از آنان مجدداً استفاده کنید. این نرم افزار قادر است تمامی تصاویر و یا متونی را که زمانی در کلیپ بورد وجود داشته در خود نگهداری کند تا به آسانی بتوانید از آنان استفاده مجدد کنید. هم اکنون می توانید آخرین نسخه و جدیدترین ورژن نرم افزار Clipdiary را از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

 

 

 

ویژگی های کلیدی نرم افزار Clipdiary :

– قابلیت ذخیره سازی اتوماتیک محتویات حافظه کلیپ بورد

– امکان دسترسی ساده به محتویات کلیپ بورد از طریق تاریحچه فایل ها و متون موجود در آن

– امکان بازیابی ساده محتویات کلیپ بورد

– صرفه جوئی در زمان و بهینه سازی کیفیت امور

 

فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 4 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com
  • دانـــــــلود
  • www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR