دانلود ASP.NET Report Maker 12.0.1 – تهیه گزارش از وب سایت های ASP.NET

دانلود ASP.NET Report Maker 9.0.1 - تهیه گزارش از صفحات ASP.NET

 

دانلود ASP.NET Report Maker

| تهیه گزارش از وب سایت های ASP.NET |

 

ASP.NET Report Maker 12.0.1 نام نرم افزاری جدید و قدرتمند، به منظور طراحی و ذخیره گزارش از صفحات ASP.NET با داده هایی استخراج شده از دیتابیس های Access و یا سایر پایگاه های داده است. این نرم افزار علاوه بر امکان طراحی گزارش از صفحات ASP.NET، کاربر را قادر می سازد نمودارهای فلش و یا گزارشاتی دقیق را نیز برای صفحه مورد نظر تولید کند. وارد کردن یک پایگاه داده به وب سایت ASP.NET کار نسبتاً مشکلی است، مخصوصا اگر دیتابیس شما دارای فرمت دیگری باشد. به منظور ساخت یک وب سایت ASP.NET که از داده های وارد شده از دیتابیس های مختلف پشتیبانی کند، شما به نرم افزاری مخصوص به این کار یعنی ASP.NET Report Maker نیاز دارید.

ASP.NET Report Maker به شما این امکان را می دهد که از وب سایت ASP.NET خود با دیتابیس های مختلف، گزارش هایی سفارشی را تهیه کنید، علاوه بر این همچنین شما می توانید صفحات وب ASP.NET را از دیستابیس های گوناگون، به صورت خودکار تولید کنید. هم اکنون می توانید آخرین نسخه و جدیدترین ورژن نرم افزار ASP.NET Report Maker را از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

 

 

 

ویژگی های کلیدی نرم افزار ASP.NET Report Maker :

– دارا بودن امکان نمایش خلاصه و جزئیات گزارشات

– پشتیبانی از نمودارهای فلش و HTML5

– امکان ویرایش صفحات ASP.NET با ویرایشگر HTML داخلی

– امکان تهیه خروجی در فرمت های HTML/Excel/Word/PDF/Email

 پادویش


فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • دانـــــــلود
  • www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR