دانلود EPANET 2.00.12 – نرم افزار شبیه سازی شبکه های لوله کشی آب

دانلود EPANET 2.00.12 - نرم افزار شبیه سازی شبکه های لوله کشی آب

 

دانلود EPANET

| نرم افزار شبیه سازی شبکه های لوله کشی آب |

 

EPANET 2.00.12 نام نرم افزاری شناخته شده در زمینه شبیه سازی شبکه های لوله کشی آب و فاضلاب در سیستم های کامپیوتری است. امروزه سیستم های کامپیوتری در تمامی مشاغل و موقعیت های صنعتی، نقش مهم و پر رنگی را ایفا می کنند، EPANET نرم افزاری قدرتمند در زمینه طراحی، آنالیز و شبیه سازی رفتار شبکه های توزیع آب رسانی است. EPANET یک محیط کاربری کاملا گرافیکی را به منظور کار با شبکه های لوله کشی آبی فراهم ساخته و با این کار فرآیند طراحی و پیاده سازی ساخت مدل های لوله کشی را تا بالاترین حد ممکن ساده سازی کرده است. امکان وارد کردن دقیق داده های ورودی و نمایش نتایج شبیه سازی ها در محیطی گرافیکی نیز از سایر امکانات آن است.

نرم افزار EPANET، با هدف تجزیه و تحلیل، شبیه سازی و مدیریت توزیع های سیستم های لوله کشی آب و فاضلاب توسعه داده شده است. نرم افزار مذکور با دارا بودن ابزاری پیشرفته و مفید، امکان آنالیز سیستم های هیدرولیکی را به منظور طراحی شبکه های پیچیده لوله کشی گردآوری کرده است. کاربردهای این نرم افزار صرفاً به فرآیند طراحی محدود نمی شود، بلکه امکان مسیریابی جریان های آبی، اندازه گیری فشار در هر گره، کنترل ارتفاع آب در مخازن و محاسبه غلظت شیمیایی نیز در اختیار مهندسین این رشته قرار دارد. هم اکنون می توانید آخرین نسخه و جدیدترین ورژن نرم افزار EPANET را از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

 

 

 

ویژگی های کلیدی نرم افزار EPANET :

– قابلیت اندازه گیری جریان آب در هر لوله

– امکان محاسبه فشار آب در هر گره

– امکان اندازه گیری ارتفاع آب در مخزن

– امکان تعیین نوع غلظت شیمیایی در طول یک دوره شبیه سازی

– امکان مسیریابی آب

– محاسبه سن آب

– امکان شبیه سازی انواع سیستم ها در اندازه های مختلف

– امکان محاسبه افت فشار اصطکاکی توسط فرمول های Hazen-Williams, Darcy Weisbach, Chezy-Manning

– امکان محاسبه افت جزئی در اتصالات و خمش ها

و …

 مهرگان آی‌تی


فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 1.5 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com
  • دانـــــــلود
  • www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR