دانلود 32bit Convert It 17.01.01 – نرم افزار تبدیل واحدهای اندازه گیری

دانلود 32bit Convert It 17.01.01 - نرم افزار تبدیل واحدهای اندازه گیری

 

دانلود 32bit Convert It

| نرم افزار تبدیل واحدهای اندازه گیری |

 

32bit Convert It 17.01.01 نام نرم افزاری ساخت کمپانی ElectraSoft، به منظور تبدیل انواع واحدهای اندازه گیری به همدیگر است. تنها کافیست که عدد مورد نظر خود را از واحد مبداً تایپ کنید تا همزمان با تایپ شدن، مقدار آن را در واحد مقصد مشاهده کنید. 32bit Convert It یک نرم افزار مفید و بسیار کم حجم، به منظور تبدیل انواع واحدهای اندازه گیری به همدیگر است که می توانید آن را بر روی کمترین منابع سخت افزاری سیستم های کامپیوتری اجرا کنید. رابط کاربری این نرم افزار بسیار ساده طراحی گردیده و انواع کاربران مبتدی و با تجربه می توانند از آن برای تبدیل واحدهای مورد نظرشان استفاده کنند.

اربط کاربری این نرم افزار، واحد های مختلف اندازه گیری را در قالب تب هایی جداگانه قرار داده تا به سادگی بتوانید در بین آنان سوئیچ کنید. به طور کلی شما می توانید مقادیر مورد نظرتان را در میان انواع واحد های اندازه گیری طول، مساحت، حجم، وزن، چگالی، سرعت و دما و … به همدیگر تبدیل کنید. هم اکنون می توانید آخرین نسخه و جدیدترین ورژن نرم افزار 32bit Convert It را از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

 

 

 

ویژگی های کلیدی نرم افزار 32bit Convert It :

– امکان تبدیل واحد های طول و مسافت

– قابلیت تبدیل واحد های حجم

– پشتیبانی از واحدهای اندازه گیری دما

– قابلیت تبدیل واحدهای اندازه گیری سرعت

– قابلیت تبدیل واحدهای اندازه گیری جرم

 

فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 200 کیلوبایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com
  • دانـــــــلود
  • www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR