دانلود GiliSoft Video Encryptor 1.0.0 – رمزگذاری فایل های چندرسانه ای در ویندوز

دانلود GiliSoft Video Encryptor 1.0.0 - رمزگذاری فایل های چندرسانه ای در ویندوز

 

دانلود GiliSoft Video Encryptor

| رمزگذاری فایل های چندرسانه ای در ویندوز |

 

GiliSoft Video Encryptor 1.0.0 نام یک نرم افزار امنیتی جدید، در زمینه رمزگذاری بر روی فایل های چند رسانه ای از جمله تصاویر، فایل های صوتی و فایل های ویدیویی است. آیا تا به حال برایتان پیش آمده که بخواهید از دسترسی افراد مختلف به فایل های شخصی تان جلوگیری کنید؟ نرم افزاری که در این مطلب از سایت یاس دانلود برایتان در نظر گرفته ایم، شما را قادر می سازد با الگوریتم هایی پیشرفته، بر روی فایل های چندرسانه ای خود رمزهایی قدرتمند قرار دهید. با این کار هیچ کاربر دیگری به جز خودتان، نمی تواند آنان را اجرا کند.

توسط این نرم افزار شما می توانید فایل های مختلف با انواع فرمت های MP4, AVI, MKV, WMV, MTS, RMVB, MXF, VOB,FLV, MPEG, TS, MP3, AAC, AC3, OGG, WMA, JPG, BMP, PNG و … را رمزگذاری کنید، حال اگر یک کاربر سعی داشته باشد که فایل مورد نظر را اجرا و یا کپی کند، با پنجره ای کوچک جهت درخواست پسورد تنظیم شده از سوی شما رو به رو می شود. هم اکنون می توانید آخرین نسخه و جدیدترین ورژن نرم افزار GiliSoft Video Encryptor را از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

 

 

 

ویژگی های کلیدی نرم افزار GiliSoft Video Encryptor :

– قابلیت رمگذاری فایل های شما با الگوریتم فوق پیشرفته ی AES

– سازگاری کامل با انواع فرمت های گرافیکی، ویدیویی و صوتی

– امکان رمزگذاری بسیار سریع و آسان

– امکان رمزگذاری دسته جمعی فایل ها

– قابلیت تبدیل فرمت فایل ها به فرمت GEM یا EXE

– جلوگیری از کپی کردن داده های محافظت شده

 

فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • دانـــــــلود
  • www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR