دانلود WifiHistoryView 1.36 – نمایش تاریخچه شبکه های WiFi

دانلود WifiHistoryView 1.36 - نمایش تاریخچه شبکه های WiFi

 

دانلود WifiHistoryView

| نرم افزار نمایش تاریخچه شبکه های WiFi |

 

WifiHistoryView 1.36 قادر است اطلاعاتی از شبکه های فعلی و گذشته ی لپ تاپ شما را برایتان استخراج کند. همانطور که می دانید، با وارد کردن رمز اتصال به یک شبکه WiFi، در دفعات بعد سیتسم کامپیوتری شما در صورتی که در محدوده آن قرار بگیرد، مجدداً به صورت خودکار به شبکه مذکور متصل می شود. این مطلب بیانگر آن است که در قسمتی از سیستم عامل ویندوز، تاریخچه ارتباطات شما با تمامی این شبکه ها همراه با رمزهای عبورشان ذخیره و نگهداری می شوند، در حالت عادی نمی توان به این اطلاعات دسترسی پیدا کرد، اما در این مطلب از سایت یاس دانلود، شما را با نرم افزاری قدرتمند مخصوص این کار آشنا خواهیم ساخت.

این نرم افزار به عنوان یک ابزار گزارشی، به شما این امکان را می دهد که به عنوان یک مدیر شبکه یا صاحب سیستم، بتوانید به تمامی اطلاعات مربوط به ارتباط های WiFi در گذشته دسترسی پیدا کنید. همچنین اطلاعات مربوط به شبکه فعلی نیز در اختیارتان گذاشته خواهد شد. در آخر شما می توانید تمامی این گزارشات را در قالب فرمت های TXT, CSV, XML, HTML ذخیره سازی کنید. هم اکنون می توانید آخرین نسخه و جدیدترین ورژن نرم افزار WifiHistoryView را از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

 

 

 

ویژگی های کلیدی نرم افزار WifiHistoryView :

– نمایش نام شبکه یا SSID

– نوع امنیت WEP-64/WEP-128/WPA2/AES/TKIP

– نمایش مک آدرس

– ذخیره سازی تاریخچه ها در فرمت های TXT, CSV, XML, HTML

 پادویش


فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 70 کیلوبایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com
  • دانـــــــلود
  • www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR