دانلود DIgSILENT PowerFactory 15.1.7 – نرم افزار دیگسایلنت بررسی سیستم های قدرت

دانلود DIgSILENT PowerFactory نرم افزار دیگسایلنت بررسی سیستم های قدرت

 

دانلود DIgSILENT PowerFactory

| نرم افزار دیگسایلنت بررسی سیستم های قدرت |

 

DIgSILENT PowerFactory 15.1.7 دیگسایلنت نام نرم افزاری شناخته شده، مخصوص مهندسین رشته تحصیلی برق صنعتی است. سیستم های قدرت در مبحث برق، به سیستم هایی اطلاق می گردد که انرژی الکتریکی را از منبع اولیه، برای مصارف تجاری، مسکونی و صنعتی تبدیل می کنند. عمل انتقال انرژی الکتریکی توسط خطوط انتقال، زیر انتقال و توزیع انجام می گیرد، طی این فرآیند انرژی الکتریکی از نوع متناوب، با ولتاژ فرکانس ثابت به این مراکز منتقل خواهد شد. از طرف دیگر با توجه به اهداف انتقال در نقااط مختلف سراسر جهان، به دلیل وجود کمپانی هایی با تکنولوژی های مختلف، سیستم های قدرت همواره دستخوش تغییرات قابل توجهی در سازه و توپولوژی هستند.

از این رو، کنترل و مدیریت چنین سیستم های پیچیده ای، نیازمند مطالعات مهندسی بسیار دقیق در این زمینه می باشد. به دلیل وجود پیچیدگی های بسیار در این زمینه، مطالعات آن به سمت شبیه سازی، آنالیز و مدل سازی کامپیوتری حرکت کرد. پکیج های نرم افزاری بسیاری در این زمینه توسعه داده شدند که یکی از موفق ترین آنان برنامه دیگسایلنت پاور فکتوری است. PowerFactory محصولی از کمپانی آلمانی DIgSILENT می باشد که در زمینه مدل سازی، شبیه سازی و آنالیز سیستم های قدرت، کاربرد وسیعی در بین مهندسین و دانشجویان این رشته تحصیلی دارد. هم اکنون می توانید آخرین نسخه و جدیدترین ورژن نرم افزار DIgSILENT PowerFactory را از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

 

 

 

ویژگی های کلیدی نرم افزار DIgSILENT PowerFactory :

– دارا بودن مجموعه ای ابزارهای مناسب برای مهندسین برق قدرت

– امکان مدل سازی پیشرفته با دارا بودن کتابخانه های عالی

– پشتیبانی از انواع مختلفی از سیستم های شبکه بر، سیستم های فازی و …

– پشتیبانی از شبکه های AC/DC از نوع 1,2,3 یا 4 سیمه

– سیستم دیاگرام بسیار قدرتمند شبکه برق

– محیط یک یا چند کاربره با ساپورت کامل ویژگی کار تیمی

– پشتیبانی از مفهوم پیشرفته مدیریت پروژه ها، امکان ورژن بندی کردن پروژه ها، و تهیه آرشیو از مکانیزم ها

 مهرگان آی‌تی


فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 443 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com
  • دانـــــــلود
  • www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR