دانلود SanDisk SecureAccess 3.0.1 – نرم افزار قفل فلش مموری

دانلود SanDisk SecureAccess 3.0.1 - نرم افزار قفل فلش مموری

 

دانلود SanDisk SecureAccess

| نرم افزار قفل فلش مموری |

 

SanDisk SecureAccess 3.0.1 نام یک نرم افزار سریع و بسیار اسده، به منظور محافظت داده های شما در حافظه های فلش مموری است. اگر شما نیز از دسته افرادی هستید که همواره اطلاعاتی حساس و بسیار مهم را در فلش مموری خود نگهداری می کنید، باید بدانید که این گونه حافظه ها به دلیل قابل حمل بودن هر زمان احتمال گم شدنشان وجود دارد. اگر شما نیز دوست دارید که با راهکاری امن، از داده های موجود در حافظه های خود به بهترین شکل ممکن محافظت کنید، ما به شما SanDisk SecureAccess را پیشنهاد می کنیم.

به کمک این نرم افزار، شما می توانید فلش درایو یا حافظه قابل حمل خود را با رمزهایی بسیار قدرتمند محافظت کنید، از این رو حتی اگر فلش خود را به فرد دیگری بدهید و یا حتی اگر آن را گم کنید، هیچ نگرانی ای بابت دسترسی به داده های آن وجود نخواهد داشت. چرا که امکان دسترسی به محتوایت حافظه شما، فقط و فقط با وارد کردن پسورد تعریف شده از سوی شما امکان پذیر است. هم اکنون می توانید آخرین نسخه و جدیدترین ورژن نرم افزار SanDisk SecureAccess را از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

 

 

 

ویژگی های کلیدی نرم افزار SanDisk SecureAccess :

– راه اندازی و عملکرد بسیار سریع

– بهین هسازی تنظیمات قسمت پسورد

– قابلیت رمزگذاری بسیار سریع

– امکان ویرایش محتویات اسناد رمزگذاری شده

 مهرگان آی‌تی


فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 8.3 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com
  • دانـــــــلود
  • www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR