دانلود Amazing Partition Manager 5.1.1.8 + Portable – نرم افزار پارتیشن بندی

دانلود Amazing Partition Manager 5.1.1.8 + Portable - نرم افزار پارتیشن بندی

 

دانلود Amazing Partition Manager

| نرم افزار پارتیشن بندی |

 

Amazing Partition Manager 5.1.1.8 + Portable نام یک نرم افزار جدید و حرفه ای، به منظور پارتیشن بندی فضای هارد دیسک سیستم های کامپیوتری شماست. دیگر مانند چند سال قبل، برای پارتیشن بندی و یا تغییر حجم و فضای یک درایو، نیازی نیست که تمامی داده های شما از هارد حذف شده و همه چیز از ابتدا شروع شود ! نرم افزارهایی که امروزه با هدف پارتیشن بندی هارد درایو عرضه می شوند، کاربر را قادر می سازند که ضمن حفظ کامل اطلاعات خود، در پارتیشن بندی هارد دیسک خود تغییرات دلخواه خود را اعمال کنند. برای مثال به کمک نرم افزار Amazing Partition Manager شما به سادگی می توانید حجم یک درایو را افزایش یا کاهش دهید و این قبیل تغییرات را در نهایت امنیت داده های خود اجرا کنید.

رابط کاربری این نرم افزار به گونه ای طراحی شده که هر کاربری با هر میزان دانش کامپیوتری بتواند با آن کار کرده و از مزایای آن بهره ببرد. توسط این نرم افزار فوق العاده شما می توانید دو درایو هارد دیسک خود را با هم ادغام کنید و یا حجم تعریف شده برای یک درایو را افزایش و یا کاهش دهید. همچنین امکاناتی از جمله کپی کردن کامل داده ها، تغییر لیبل نمایشی و همچنین فرمت درایوها نیز در این نرم افزار وجود دارند. هم اکنون می توانید آخرین نسخه و جدیدترین ورژن نرم افزار Amazing Partition Manager را از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

 

 

 

ویژگی های کلیدی نرم افزار Amazing Partition Manager :

– قابلیت تغییر در حجم یک درایو، افزایش و یا کاهش حجم

– امکان ادغام درایوها با همدیگر

– امکان تبدیل پارتیشن های MBR و GPT به همدیگر

– پارتیشن بندی بدون از دست رفتن اطلاعات

– قابلیت کپی کامل محتویات پارتیشن ها به همدیگر

– قابلیت فرمت یا حذف کردن پارتیشن ها

 پادویش


فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 3 + 11 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR