دانلود Kaspersky System Checker 1.2.0.290 – تست امنیت و آسیب پذیری های سیستم

دانلود Kaspersky System Checker 1.1.0.228 - تست امنیت و آسیب پذیری های سیستم

 

دانلود Kaspersky System Checker

| نرم افزار تست امنیت و آسیب پذیری های سیستم |

 

Kaspersky System Checker 1.2.0.290 Portable نام نرم افزاری جدید و بسیار قدرتمند، ساخته شده توسط یکی از معتبرترین کمپانی های تولید محصولات امنیتی در سراسر جهان است. کمپانی کسپراسکای، به تازگی با عرضه نرم افزار Kaspersky System Checker، کاربران را قادر ساخته است تا بتوانند با اجرا و آنالیز سیستم خود، بتوانند آسیب پذیری های کامپیوتر خود را به سرعت تشخیص دهند. همانطور که می دانید، عوامل متعددی هستند که می توانند موجب راه پیدا کردن ویروس ها، بدافزارها، تروجان ها، ابزارهای جاسوسی و یا نفوذ هکرها به سیستم کامپیوتری شما شوند، Kaspersky System Checker شما را قادر می سازد تمامی راه های نفوذ اینگونه ابزارهای مخرب را شناسایی و آنان را خنثی کنید.

همچنین این نرم افزار به شما این امکان را می دهد که علل کاهش سرعت و پایداری سیستم را تشخیص داده و برای رفع آنان اقدام کنید. شما با یک آنالیز ساده و بسیار عمیق می توانید تمامی تهدیدات موجود و روزنه های خطرناک را برای سیستم تشخیص داده و از بروز مشکلات احتمالی برای سیستم جلوگیری کنید. آغاز فرآیند اسکن در این نرم افزار تنها با یک کلیک ماوس آغاز می شود، حتی نیازی نیست تا پایان فرآیند اسکن صبر کنید، چرا که Kaspersky System Checker گزارشات و تهدیدات کشف شده را همزمان با اسکن به شما همراه با اطلاعات دقیق آن به نمایش می گذارد. هم اکنون می توانید آخرین نسخه و جدیدترین ورژن نرم افزار Kaspersky System Checker را از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

 

 

 

ویژگی های کلیدی نرم افزار Kaspersky System Checker :

– قابلیت اسکن کامل سیستم های کامپیوتری به منظور کشف تهدیدات احتمالی

– ارائه ارهکارهای پیشنهادی برای رفع روزنه های نفوذ

– کشف آسیب پذیری های سیستم و راه های نفوذ ویروس یا بدافزارها به کامپیوتر

– تست امنیت با پیشرفته ترین ابزارها

– دارا بودن قابلیت نمایش دقیق مشخصات سیستم و یا مدیریت حذف نرم افزارها

– عیب یابی دقیق سیستم برای مشکلات امنیتی

 

فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 51 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com
  • دانـــــــلود
  • www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR