دانلود WhySoSlow 1.51 + Portable – جلوگیری از کاهش سرعت ویندوز

دانلود WhySoSlow 0.98b Build 21214 + Portable - جلوگیری از کاهش سرعت ویندوز

 

دانلود WhySoSlow

| نرم افزار جلوگیری از کاهش سرعت ویندوز |

 

WhySoSlow 1.51 + Portable نام نرم افزاری کم حجم و جدید، به منظور جلوگیری از کاهش سرعت ویندوز است. این نرم افزار همانطور که از نام آن بر می اید، با یک اکسن دقیق، علت اصلی کاهش سرعت رایانه را شناسایی و با راهکارهایی حرفه ای، آنان را برطرف می کند تا تجربه ای سریع و روان تر از کار با کامپیوتر را به شما ارئه نماید. عوامل متعددی هستند که می توانند موجب افت سرعت کارکرد سیستم کامپیوتری شما شوند، این برنامه میت وان عواملی همچون دمای قطعات، فراکنس پردازنده، وضعیت حافظه و درایورها را به طور دقیق زیر نظر بگیرد تا از علل اصلی کاهش سرعت سیستم مطلع شوید.

در پایان عملیات اکسن، شما می توانید گزارشی کامل از آنچه باعث کاهش سرعت سیستم شده را به طور دقیق مشاهده کنید، همچنین می توانید با تنظیم آلارم هشدار دهنده، جلوی کاهش سرعت محسوس رایانه را بگیرید. این نرم افزار در واقع ابزاری مناسب برای مانیتورینگ فرکانس پردازنده، سرعت فن های خنک کننده، وضعیت حافظه و … است که به طور کلی موجب بهینه سازی کارکرد سیستم کامپیوتری شما می گردد. هم اکنون می توانید آخرین نسخه و جدیدترین ورژن نرم افزار WhySoSlow را از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

 

 

 

ویژگی های کلیدی نرم افزار WhySoSlow :

– آنالیز دقیق سیستم کامپیوتری به منظور تشخیص علل کاهش سرعت

– تمرکز ویژه بر روی فاکتورهای احتمالی افت سرعت

– مانیتورینگ دمای پردازنده، سرعت فن ها، فرکانس و وضعیت حافظه

– نمایش گزارشات دقیق از وضعیت آنالیز

 

فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 2 + 4 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com
  • دانـــــــلود
  • www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR