دانلود Advanced Mouse Auto Clicker 4.1.8 – نرم افزار کلیک خودکار ماوس

دانلود Advanced Mouse Auto Clicker 4.1.8 - نرم افزار کلیک خودکار ماوس

 

دانلود Advanced Mouse Auto Clicker

| نرم افزار کلیک خودکار ماوس |

 

Advanced Mouse Auto Clicker 4.1.8 نرم افزاری کم حجم و مفید به منظور انجام کلیک های اتوماتیک، توسط ماوس کامپیوتر شما بر روی نقاطی مشخص از صفحه نمایش است. آیا تا به حال برایتان پیش آمده که احتیاج داشته باشید بر روی قسمتی مشخص از صفحه نمایش، کلیک هایی مداوم را در بازه های زمانی مختلف انجام دهید؟ نرم افزاری که در این مطلب از سایت یاس دانلود برای شما تدارک دیده ایم، به شما این امکان را می دهد که ضمن تعیین بازه های زمانی مختلف، کلیک هایی اتوماتیک بر روی قسمت مشخصی از صفحه نمایش انجام گیرد.

این نرم افزار به منظور صرفه جوئی در زمان، قادر است کلیک هایی از قبل تعریف شده را به تعداد خاص و در زمان هایی تعیین شده بر روی بخش خاصی از صفحه نمایش انجام دهد، بدون آنکه نیازی به دخالت کاربر باشد. همچنین این برنامه با دارا بودن گزینه های بسیار برای تنظیم، یکی از بهترین برنامه های کلیک خودکار به شمار می رود. هم اکنون می توانید آخرین نسخه و جدیدترین ورژن نرم افزار Advanced Mouse Auto Clicker را از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

 

 

 

ویژگی های کلیدی نرم افزار Advanced Mouse Auto Clicker :

– دارا بودن گزینه های متعدد برای تنظیم و شخصی سازی کلیک ها

– امکان تعریف حالت های مختلف برای کلیک های ثابت

– امکان تکرار کلیک در یک منطقه مشخص از صفحه نمایش در بازه های زمانی قابل تنظیم

– امکان تعریف انجام کلیک های خودکار در قسمت مشخصی از صفحه نمایش با رنگ دلخواه

 پادویش


فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 1 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com
  • دانـــــــلود
  • www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR