دانلود Wake Up Drives 1.0.228 – جلوگیری از به خواب رفتن هارد دیسک

دانلود Wake Up Drives 1.0.228 - جلوگیری از به خواب رفتن هارد دیسک

 

دانلود Wake Up Drives

| نرم افزار جلوگیری از به خواب رفتن هارد دیسک |

 

Wake Up Drives 1.0.228 نام نرم افزاری جدید و کاربردی، به منظور جلوگیری از ورود هارد دیسک اینترنال یا اکسترنال، به حالت خواب یا تعلیق است؛ شما با استفاده از این نرم افزار می توانید بهینه سازی چشم گیری را در قسمت های مختلف سیستم به وجود آورید. سیستم های کامپیوتری به گونه ای طراحی شده اند که حافظه ی ذخیره سازی در حالتی که اندکی بعد از دسترسی به آن می گذرد، در حالت تعلیق قرار گرفته و ورود به این درایوها، با اندکی تأخیر همراه خواهد بود. مزیت این نرم افزار این است که شما دیگر هیچ تأخیری را در دسترسی به درایوهای مختلف هارد دیسک سیستم شاهد نخواهید بود، با این کار در زمان کار با سیستم تا حد قابل ملاحظه ای صرفه جوئی خواهید کرد.

به طور پیش فرض، درایوهای هارد دیسک سیستم، در زمان هایی که در حال استفاده نیستند، به حالت تعلیق قرار می گیرند تا در عمر آنان صرفه جوئی شود، اما گاهی این عمل باعث تأخیر در دسترسی به درایوها می شود. به منظور جلوگیری از وقوع چنین اتفاقی، لازم است که از به خواب رفتن هارد دیسک جلوگیری نمایید. نرم افزار Wake Up Drives، می تواند از به خواب رفتن هارد دیسک جلوگیری کند و همیشه آن را قابل دستیابی تنظیم کند. هم اکنون می توانید آخرین نسخه و جدیدترین ورژن نرم افزار Wake Up Drives را از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

 

 

 

ویژگی های کلیدی نرم افزار Wake Up Drives :

– بهینه سازی عملکرد رایانه با افزایش سرعت دسترسی به درایوهای هارد دیسک

– محیط کاربری ساده جهت کاربرد آسان توسط کاربران مختلف

– سرعت بسیار بالا و سازگاری با انواع نسخه های سیستم عامل

– جلوگیری از به حالت تعلیق رفتن و یا خوابیدن درایوهای هارد دیسک

– جلوگیری از تأخیر در حین ورود به درایوها

 پادویش


فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 300 کیلوبایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com
  • دانـــــــلود
  • www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR