دانلود بازی Zombie Anarchy War & Survival 1.0.10c – نبرد برای بقا در میان زامبی ها برای اندروید

دانلود بازی Zombie Anarchy War & Survival 1.0.9d - نبرد برای بقا در میان زامبی ها برای اندروید

 

دانلود بازی Zombie Anarchy War & Survival برای اندروید

| بازی نبرد برای بقا در میان زامبی ها برای اندروید |

 

Zombie Anarchy War & Survival 1.0.10c به شما حس و حالی را القا می کند که گویی قصد دارید از جهنم بر روی کره زمین، جان سالم به در ببرید. مبارزاتی آنلاین در پیش روی شماست که باید برای پیشبرد آنان، از جان گذشتگی کنید. دنیا رو به پایان است و ویروس کشنده ی زامبی، در سرتاسر دنیا در حال گسترش است. Zombie Anarchy War & Survival یک بازی استراتژیک و آنلاین است که شما در آن، به عنوان آخرین بازمانده های کره زمین نقش آفرینی می کنید. آیا برای نجات دنیا و ایستادگی در برابر سیل زامبی ها ، حاضر به از خود گذشتگی هستید؟ خودتان را برای پیدا کردن بازمانده ها و تعلیم دادن انسان ها جهت مقابله با زامبی ها آماده کنید.

در این بازی شما همچون سری بازی های استراتژیک مانند کلش آف کلنز، لازم است که گروهی از بازمانده ها را جمع آوری کرده و علیه مردگان متحرک که در شهرها قدم می زنند ایستادگی کنید. هر یک از بازمانده هایی که برای مقابله با زامبی ها جمع می کنید، دارای توانایی هایی منحصر به فرد هستند که در مواقع مخصوص کاربرد ویژه ای دارند. از اردوگاه خود در برابر زامبی های نیمه جان ایستادگی کنید و تمامی آنان را از شهر پاکسازی نمایید. هم اکنون می توانید بازی Zombie Anarchy War & Survival را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

 

 

ویژگی های بازی Zombie Anarchy War & Survival :

– جمع آوری بازماندگان جهت استفاده از شجاعت های آنان

– دفاع از اردوگاه و مردمان

– امکان نبردهای نفر به نفر

– پاک سازی زامبی ها از شهرستان

– دارا بودن امکان انتخاب انواع سلاح ها برای مقابله با زامبی ها

– نقش آفرینی در دنیای آخر الزمانی

 

تصاویری از محیط بازی :

 

zombie-anarchy-war-survival1 zombie-anarchy-war-survival2 zombie-anarchy-war-survival3 zombie-anarchy-war-survival4

 مهرگان آی‌تی


فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : APK
  • حجم : 93 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com
  • دانـــــــلود
  • www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR