دانلود LostNet NoRoot Firewall Pro 1.7.2 – صرفه جوئی در مصرف اینترنت اندروید

دانلود LostNet NoRoot Firewall Pro 1.7.2 - صرفه جوئی در مصرف اینترنت اندروید

 

دانلود LostNet NoRoot Firewall Pro برای اندروید

| نرم افزار صرفه جوئی در مصرف اینترنت اندروید |

 

LostNet NoRoot Firewall Pro 1.7.2 نام نرم افزاری جدید ، به منظور صرفه جوئی در حجم اینترنت مصرفی در سیستم عامل اندروید است. آیا شما نیز با مشکل هدر رفتن حجم اینترنت ، حین استفاده از آن در گوشی یا تبلت اندرویدی خود مواجه هستید؟ در این مطلب از سایت یاس دانلود نرم افزار ویژه ای را برای برطرف کردن این مشکل برایتان تدارک دیده ایم. نرم افزار LostNet NoRoot Firewall Pro همانطور که از نامش بر می آید ، یک فایروال بسیار قدرتمند ، به منظور مدیریت و کنترل مصرف اینترنت در سیستم عامل اندروید است. بارها پیش آمده که کاربران بدون آنکه مطلع باشند ، حجم اینترنت WiFi یا دیتای اپراتور خود را به طور تصادفی از دست می دهند ، این مشکل از جایی نشأت می گیرد که بسیاری از برنامه ها و بازی ها در پس زمینه یا در حال به روز رسانی ، دریافت آپدیت ها و یا استفاده از شبکه اینترنت شما هستند.

با استفاده از برنامه LostNet NoRoot Firewall Pro ، شما قادر هستید مدیریتی کامل و همه جانبه را بر روی اپلیکیشن های نصب شده داشته باشید ، در بسیاری از مواقع شما لزومی برای استفاده یک اپلیکیشن از اینترنت نمی بینید ، ممکن است اینستاگرام و یا تلگرام در پس زمینه در حال دریافت محتوای جدید باشند ، محتوایی که شاید هیچ گاه آن ها را نیاز نداشته باشید ! LostNet NoRoot Firewall Pro به شما این توانایی را می دهد که با بستن دسترسی این گونه اپلیکیشن ها به شبکه اینترنت ، به شکلی مؤثر در مصرف حجم و پهنای باند اینترنتی صرفه جوئی کرده و کنترلی دقیق را بر روی انواع مصارف اینترنتی از سوی برنامه ها و بازی های خود داشته باشید. هم اکنون می توانید نرم افزار LostNet NoRoot Firewall Pro را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

 

 

 

تصاویری از محیط نرم افزار :

 

lostnet-noroot-firewall-pro1 lostnet-noroot-firewall-pro2 lostnet-noroot-firewall-pro3 lostnet-noroot-firewall-pro4

 پادویش


فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : APK
  • حجم : 3 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com
  • دانـــــــلود
  • www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR