دانلود بازی Tigerball 1.1.0 – توپ و قوانین فیزیکی برای اندروید

دانلود بازی Tigerball 1.1.0 - توپ و قوانین فیزیکی برای اندروید

 

دانلود بازی Tigerball برای اندروید

| بازی توپ و قوانین فیزیکی برای اندروید |

 

Tigerball 1.1.0 نام یک بازی اندرویدی جدید ، در سبک سری بازی های پازلی با ترکیب قوانین فیزیکی است. اگر دوست دارید که با یک بازی کم حجم و جذاب ، تا مدتی طولانی خود و ذهنتان را در گیر یک بازی فکری کنید ، بازی تایگر بال گزینه ای مناسب برای شماست. Tigerball گیم پلی ساده و در عین حال منحصر به فردی دارد ، در هر یک از مراحل بازی شما وظیفه دارید توپ را با انگشت خود تا رسیدن به سبد پشت سر بگذارید. ممکن است در برخی مواقع لازم باشد توپ را با سرعت بیشتری حرکت دهید که این عمل نیز با هماهنگی مناسب تاچ اسکرین و گیم پلی امکان پذیر شده است.

قوانینی فیزیکی در جای جای این بازی به چشم می آیند ، برای مثال در برخی مراحل لازم است که شما توپ را به دیوار ها و موانع برخورد دهید و سپس آن را برای رسیدن به سبد پیش ببرید. تعداد 100 مرحله پر هیجان و چالش بر انگیز در این بازی تعبیه شده که می تواند شما را تا ساعت ها با خود سرگرم کند. هم اکنون می توانید بازی Tigerball را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

 

 

تصاویری از محیط بازی :

 

tigerball1 tigerball2 tigerball3 tigerball4

 پادویش


فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • دانـــــــلود
  • www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR