دانلود بازی Rodeo Stampede Sky Zoo Safari 1.19.4 – مدیریت باغ وحش برای اندروید + پول بی نهایت

دانلود بازی Rodeo Stampede Sky Zoo Safari 1.1.1 - مدیریت باغ وحش برای اندروید + پول بی نهایت

 

دانلود بازی Rodeo Stampede Sky Zoo Safari برای اندروید

| بازی مدیریت باغ وحش برای اندروید + پول بی نهایت |

 

Rodeo Stampede Sky Zoo Safari 1.19.4 نام یک بازی اندرویدی محبوب و پر هیجان است که شما در آن در قالب کاراکتری قرار می گیرید که لازم است حیوانات وحشی را رام کنید ! تصور کنید که بخواهید در واقعیت یک حیوان وحشی همچون شیر ، ببر و یا خرس را اهلی کنید ! به نظر کار سخت و نشدنی ای است ؛ اما در بازی Rodeo Stampede Sky Zoo Safari شغل شما همین کار است ! در این بازی ، شما در محوطه ای قرار می گیرید که مجموعه ای از انواع حیوانات همچون فیل ، شترمرغ ، خرس و … در آن وجود دارند ، حال لازم است که در زمان مناسب بر روی آنان بپرید و سعی در همسو نمودن قلب آنان داشته باشید.

یک طناب و کلاه تنها چیزهایی است که در اختیار دارید ، لازم است با همین امکانات کم ، حیوانات باغ وحش را رام کرده و آنان را به آرامش دعوت کنید. در این بازی شما می توانید برای رام کردن حیوانات به دنبال آنان بروید و با سوار شدن بر آنان ، از موانع دوری کنید تا لحظه ای که آن ها رام شوند. در واقع شما با این کار ، حیوانات بیشتری را به باغ وحش اضافه می کنید و بدین ترتیب با جذب بازدیدکنندگان بیشتر ، در آمد خود را افزایش دهید. هم اکنون می توانید بازی Rodeo Stampede Sky Zoo Safari را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

 

 

 

تصاویری از محیط بازی :

 

rodeo-stampede-sky-zoo-safari1 rodeo-stampede-sky-zoo-safari2 rodeo-stampede-sky-zoo-safari3 rodeo-stampede-sky-zoo-safari4

 مشخصات
  • فرمت : APK
  • حجم : 75 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گـزارش خرابی لینـک مشاهده QR