دانلود بازی Snow Rescue Operations 2016 1.0 – عملیات نجات زمستانی برای اندروید

دانلود بازی Snow Rescue Operations 2016 1.0 - عملیات نجات زمستانی برای اندروید

 

دانلود بازی Snow Rescue Operations 2016 برای اندروید

| بازی عملیات نجات زمستانی برای اندروید |

 

Snow Rescue Operations 2016 1.0 نام یک بازی اندرویدی جدید است که در فصل زمستان به تصویر کشیده می شود ؛ بازی در زمستانی سرد و بسیار سخت آغاز می شود. برف از همه جا در حال سرازیر شدن است و پشت بام خانه ها و همچنین قله ی کوه ها ، پوشیده از برف هستند. شدت باد بی حس کننده به قدری است که چشم ها به زور اطراف را میبینند ، از این ها گذشته ترافیک جاده ای باعث بروز اختلالی جدی در تردد ها و فعالیت های روزمره مردم گردیده است. بسیاری در پناهگاه ا منتظر امداد و غذا هستند و از بیماری رنج می برند. حال در چنین شرایط سخت و دشواری ، شما به عنوان یکی از اعضای تیم نجات ، وارد عمل می شوید.

خودتان را برای این عملیات امداد و نجات آماده کنید ، فعالیت های خود را با آزاد کردن مسیرهای جاده ای آغاز کنید و برف ها را از جاده ها کنار بزنید تا تردد سایر وسایل نقلیه فراهم گردد. آب و مواد غذایی و دارویی را به صورت خانه به خانه به دست مردمان نیازمند و نا امید رسانده و امید به زندگی تازه ای را به آنان هدیه کنید. در این بازی 3 وسیله نقلیه سنگین برای امدادرسانی برایتان در نظر گرفته شده که تعداد 10 مأموریت مختلف را با آنان پشت سر خواهید گذاشت. هم اکنون می توانید بازی Snow Rescue Operations 2016 را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

 

 

 

تصاویری از محیط بازی :

 

snow-rescue-operations-20161 snow-rescue-operations-20162 snow-rescue-operations-20163 snow-rescue-operations-20164

 پادویش


فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : APK
  • حجم : 37 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com
  • دانـــــــلود
  • www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR