دانلود بازی رویای نیوتن (کشف جاذبه) – جلوگیری از کشف جاذبه زمین برای اندروید

دانلود بازی رویای نیوتن (کشف جاذبه) - جلوگیری از کشف جاذبه زمین برای اندروید

 

دانلود بازی رویای نیوتن (کشف جاذبه) برای اندروید

| بازی جلوگیری از کشف جاذبه زمین برای اندروید |

 

رویای نیوتن (کشف جاذبه) نسخه 1.0.3 نام یک بازی جدید اندرویدی از سوی استودیوی بازی سازی پاپاتا است که این بار قصد دارد با دانشمند معروف اسحاق نیوتن شوخی کند ! چه میشد اگر نیوتن جاذبه زمین را کشف نمیکرد؟ همه ما چه در دوران مدرسه و چه در مطالعات آزاد ، از چگونگی کشف جاذبه زمین توسط این دانشمند مطلع هستیم ؛ اما در قالب یک بازی اندرویدی ایرانی ، می خواهیم از این عمل جلوگیری کنیم؟ به راستی که اگر نیوتن نبود ، شاید درک و شناخت ما از دنیای اطرافمان بسیار محدودتر از زمان حال میبود.

بازی ایرانی و جدیدی رویای نیوتن (کشف جاذبه) ، به شما این قابلیت را می دهد که بتوانید در لحظه ی تاریخی کشف جاذبه زمین حضور داشته و درست در مقابل نیوتن قرار بگیرید و از افتادن سیب های درختان به سمت ایشان جلوگیری کنید ! در واقع اگر این سیب ها به سر نیوتن برخورد کنند ، جاذبه زمین و فرمول های پیچیده ی آن نیز کشف می شوند ، اما این شما هستید که این بار با سفر در زمان می توانید گذشته را با دخالت خود تغییر دهید ! هم اکنون می توانید بازی رویای نیوتن (کشف جاذبه) را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

 

 

 

تصاویری از محیط بازی :

 

Newtons.Dream1 Newtons.Dream2 Newtons.Dream3 Newtons.Dream4

 

فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : APK
  • حجم : 20.31 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com
  • دانـــــــلود
  • www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR