دانلود بازی گرنی و گریم – مادربزرگ و فرار از مرگ برای اندروید

دانلود بازی گرنی و گریم - مادربزرگ و فرار از مرگ برای اندروید

 

دانلود بازی گرنی و گریم برای اندروید

| بازی مادربزرگ و فرار از مرگ برای اندروید |

 

گرنی و گریم نسخه 1.9 نام یکی از بازی های فاخر فارسی و صاحب عناوین “بهترین بازی مستقل سال” ، و برنده جایزه “دستاورد نوآوری و خلاقیت” و “دستاورد صدا و موسیقی” در اولین جشنواره بازی های مستقل تهران می باشد که برای گوشی ها و تبلت های اندرویدی عرضه گردیده است. گریم قصد دارد جان مادربزرگ پیر قصه بازی را بگیرد ، اما میل به جاودانگی به مادربزرگ این اراده را می دهد که همواره برای فرار از آن تلاش کند. گریم که در واقع همان فرشته ی مرگ است ، هر آن ممکن است به مادربزرگ رسیده و جان او را بگیرد ، اما شما با چرخش بر روی سطوح بازی و جمع آوری سکه و ساعت ها می توانید زمان را به تأخیر بیندازید.

گرنی و گریم داستانی جالب از یک بازی خوش ساخت ایرانی است که کاراکتر اصلی آن حول محور یک مادربزرگ دوست داشتنی پیش می رود. شما می توانید با فرار از دست فرشته مرگ و خرید زمان ، از دست او فرار کنید و هربار تا آنجا که می توانید مادربزرگ را از دست او دور سازید. توجه داشته باشید که مادر بزرگ قصه ی ما پیر شده و با عصا راه می رود ، از این رو سرعت فرشته مرگ بسیار بیشتر از او است ، بنابراین تا می توانید برای او فرصت جمع کنید. هم اکنون می توانید بازی گرنی و گریم را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

 

 

 

تصاویری از محیط بازی :

 

Granny and Grim1 Granny and Grim2 Granny and Grim3 Granny and Grim4

 مهرگان آی‌تی


فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : APK
  • حجم : 23.91 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com
  • دانـــــــلود
  • www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR