دانلود Calorie Calculator 1.0 x86/x64 – نرم افزار مدیریت و کنترل کالری

دانلود Calorie Calculator 1.0 - نرم افزار مدیریت و کنترل کالری

 

دانلود Calorie Calculator

| نرم افزار مدیریت و کنترل کالری |

 

Calorie Calculator 1.0 x86/x64 نرم افزاری به منظور کنترل سوخت و ساز بدن و همچنین مانیتورینگ کالری دریافتی و مصرفی در طول روز است. توسط این نرم افزار شما می توانید بفهمید در طول یک روز چه میزان کالری برای دریافت نیاز دارید و یا اینکه غذاهایی که می خورید ، مناسب برنامه و رژیم غذایی شما هستند یا خیر. در واقع این نرم افزار به شما این قابلیت را می دهد که به طور دقیق میزان کالری دریافتی و مصرفی روزانه تان را مشاهده کنید. بدین ترتیب برای کاهش و یا افزایش وزن ، می توانید این مقادیر را به درستی تنظیم کنید.

تمامی آیتم ها در محیط این نرم افزار همراه با مقادیر کالری ، پروتئین ، چربی و کربوهیدرات در جداولی مخصوص نمایش داده شده و شما می توانید کل مقدار مناسب برای مصرف از آنان در طول یک روز را مشاهده نمایید. این نرم افزار دارای یک قسمت جستجوی پیشرفته است که به شما این امکان را می دهد که سریعاً به محصول غذایی که قصد دارید در روز بعد مصرف کنید دسترسی پیدا کنید. اگر به دنبال رسیدن به وزنی متعادل و ایده آل همچون وضعیت فعلی تان هستید ، این نرم افزار قادر است بهترین برنامه غذایی مناسب برای کنترل وضعیت کالری دریافتی و یا مصرفی را به نمایش بگذارد. هم اکنون می توانید آخرین نسخه و جدیدترین ورژن نرم افزار Calorie Calculator را از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

 

 

 

ویژگی های کلیدی نرم افزار Calorie Calculator :

– فهمیدن مقدار دقیق و مناسب مصرف کالری در روز

– پیدا کردن غذاهای مناسب برای حفظ وزن و یا کاهش و افزایش آن

– رابط کاربری زیبا و دسته بندی شده متناسب با انواع محصولات غذایی

– نمایش معیارهای مختلف برای هر محصول غذایی همچون پروتئین ، چربی ، کربو هیدرات و …

– دارا بودن دیتابیسی عظیم از انواع محصولات غذایی و مقدار کالری آنان

– ابزاری مناسب برای افرادی که قصد افزایش یا کاهش وزن دارند

 

فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 2 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com
  • دانـــــــلود
  • www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR