دانلود بازی League of War Mercenaries 7.9.26 – ارتش مزدوران برای اندروید

دانلود بازی League of War Mercenaries 5.5.57 - ارتش مزدوران برای اندروید

 

دانلود بازی League of War Mercenaries برای اندروید

| بازی ارتش مزدوران برای اندروید |

| بازی آنلاین |

 

League of War Mercenaries 7.9.26 بازی جدیدی در سبک استراتژیک مخصوص شما گیمرهای اندرویدی است. نبردی 3 بعدی در جریان است ، ارتش خود را برپا کنید ، آن را رشد دهید و تا رسیدن به پیروزی تلاش کنید. نبردی بزرگ در میان انواع مزدوران در سراسر دنیا برقرار است ، شما نیز می توانید با پیوستن به این بازی ، ارتش خود را برپا کنید و در این نبردها نیز سهمی داشته باشید. در بازی ارتش مزدوران ، هریک از پلیرها در نقش ارتشی از مزدوران نقش افرینی می کنند ، شما نیز می توانید با دانلود و نصب این بازی ، با استفاده از فن آوری های مدرن ارتش خود را گسترش دهید و در این نبردهای تاکتیکی به موفقیت و پیروزی دست پیدا کنید.

شما می توانید ارتش خود را با استفاده از پیاده نظام ها ، تانک ها و هلیکوپترهای جنگی قدرتمند کنید ، با برنامه ریزی دقیق برای هر یک از واحدهای نظامی موفقیت خود را در جنگ ها تضمین کنید. در طول این نبردها شما به مجموعه ای از تکنولوژی ها و ابزار و وسایل جنگی دسترسی دارید که می توانید همگی آنان را رفته رفته ارتقا دهید و دشمنان خود را به زانو درآورید. هم اکنون می توانید بازی League of War Mercenaries را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

 

 

 

تصاویری از محیط بازی :

 

League of War Mercenaries1 League of War Mercenaries2 League of War Mercenaries3 League of War Mercenaries4

 پادویش


فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : APK
  • حجم : 79 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR