دانلود Corsair Link 4.2.3.41 – مدیریت فن ، دما و چراغ های مادربرد کامپیوتر

دانلود Corsair Link 4.2.3.41 - مدیریت فن ، دما و چراغ های مادربرد کامپیوتر

 

دانلود Corsair Link

| نرم افزار مدیریت فن ، دما و چراغ های مادربرد کامپیوتر |

 

Corsair Link 4.2.3.41 نام نرم افزاری ساده ، آسان و زیبا ، به منظور کنترل و مانیتورینگ انواع فعالیت های مادربرد رایانه ، به بهترین شکل ممکن است. توسط این نرم افزار شما می توانید مقدار دور در دقیقه فن سی پی یو ، وضعیت چراغ LED ها و همچنین دمای بخش های مختلف را زیر نظر داشته باشید. این نرم افزار یکی از بهترین برنامه ها ، در زمینه مدیریت سخت افزارهای کامپیوتری است. با اجرای این نرم افزار ، سریعاً مل اسکن سخت افزارهای موجود انجام گرفته و قابلیت های کاربردی آن آماده انجام وظیفه هستند.

این نرم افزار ضمن نظارت کامل بر پارامترهای مختلف سخت افزاری ، انواع علائمی را که موجب تأثیر منفید باشند یا نباشند را تحت نظر خود قرار می دهد. شما می توانید به سادگی میزان استاندارد RPM فن های سخت افزارهایتان را از روی دفترچه راهنمای مربوطه مطالعه کرده و سپس با استفاده از این نرم افزار ، تمامی مقادیر را مطابق با مقدار استاندارد مطابقت دهید. هم اکنون می توانید آخرین نسخه و جدیدترین ورژن نرم افزار Corsair Link را از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

 

 

 

ویژگی های کلیدی نرم افزار Corsair Link :

– نمایش دقیق دمای قطعات سخت افزاری

– امکان مدیریت چراغ LED ها

– قابلیت مدیریت دور دقیقه فن ها

– کسب اطمینان از صحت عملکرد قطعات مختلف

 

فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 26 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com
  • دانـــــــلود
  • www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR