دانلود Puzzle Alarm Clock 2.3.0.20 – ساعت زنگ دار هوشمند برای اندروید

دانلود Puzzle Alarm Clock 2.3.0.20 - ساعت زنگ دار هوشمند برای اندروید

 

دانلود Puzzle Alarm Clock برای اندروید

| نرم افزار ساعت زنگ دار هوشمند برای اندروید |

 

Puzzle Alarm Clock 2.3.0.20 نام نرم افزاری است که یک بار برای همیشه ، می تواند مشکل بیدار شدن صبح زود هنگام از خواب را حل کند ! آیا شما هم از دسته افرادی هستید که با بیداری زود هنگام در صبح مشکل دارید؟ آیا اکثر اوقات بر سر کلاس های دانشگاهی و یا محل کار خود ، با تأخیر حاضر می شوید؟ بسیاری از افراد ، ساعت تلفن همراه خود را برای به صدا در آمدن الارم صبح گاهی در زمان مورد نظر خود تنظیم می کنند ، جالب اینجاست زمانی که آلارم به صدا در می آید ، شخص به صورت خواب آلود آلارم را قطع کرده و مجدداً به خواب می رود ! این مشکل از آن جا نشأت می گیرد که شخص در چنین حالتی ، در هوشیاری کامل قرار ندارد ، از این رو بدون توجه به ساعت فعلی ، مجدداً به خواب می رود !

Puzzle Alarm Clock می تواند این مشکل را برای همیشه حل کند ! اگر شما هم از دسته افرادی هستید که بارها با این مشکل رو به رو شده اید ، پیشنهاد ما استفاده از این نرم افزار است. Puzzle Alarm Clock یک ساعت زنگ دار پازلی است که در هر بار و یا هر صبح پخش الارم ، به شما یک پازل و یا معمای ریاضی ، هوش یا … را نمایش می دهد. هنگامی که آلارم پخش می شود و شما از خواب بیدار می شوید ، لازم است در ابتدا معمای نمایش داده شده بر روی صفحه را حل کنید تا در ادامه امکان قطع کردن آلارم محیا شود ! در واقع این نرم افزار میزان هوشیاری شما را بعد از بیدار شدن مورد سنجش قرار می دهد و تا زمانی که معمای مورد نظر را حل نکنید ، صدای آلارم را قطع نمی کند ! هم اکنون می توانید نرم افزار Puzzle Alarm Clock را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

 

 

 

تصاویری از محیط نرم افزار :

 

Puzzle Alarm Clock1 Puzzle Alarm Clock2 Puzzle Alarm Clock3 Puzzle Alarm Clock4

 

فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : APK
  • حجم : 10.4 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com
  • دانـــــــلود
  • www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR