آموزش اجرای خودکار اپلیکیشن ها همزمان با بوت شدن ویندوز

آموزش اجرای خودکار اپلیکیشن ها در هنگام بوت شدن ویندوز

 

اجرای خودکار اپلیکیشن ها همزمان با بوت شدن ویندوز

| اجرای اتوماتیک نرم افزارهای دلخواه در زمان روشن شدن کامپیوتر |

 

اجرای خودکار اپلیکیشن ها همزمان با بوت شدن ویندوز نام آموزش جدیدی است که در این مطلب از سایت یاس دانلود برای شما کاربران سیستم عامل ویندوز در نظر گرفته ایم. اگر به یاد داشته باشید ، چندی پیش در آموزشی مخصوص ، نحوه غیرفعال سازی اپلیکیشن های استارت آپ از Task Manager را منتشر کردیم. اگر شما هم برای افزایش سرعت سیستم عامل تان ، اقدام به غیرفعال سازی اجرای خودکار اپلیکیشن ها از Startup کرده باشید ، احتمالا نام اپلیکیشن مربوطه را دیگر در بخش استارت آپ نمیبینید. در این آموزش قصد داریم روشی را جهت اضافه کردن اپلیکیشن ها به Startup معرفی کنیم.

در بسیاری از مواقع ، شما تشخیص می دهید که استفاده تان از یک اپلیکیشن در هر بار روشن کردن کامپیوتر قطعی است. از این رو تصمیم میگیرید اپلیکیشن مربوطه را به لیست استارت آپ اضافه کرده تا با هر بار روشن کردن کامپیوتر ، سرویس مربوطه به صورت خودکار اجرا گردد. برای این کار ، لازم است اپلیکیشن مورد نظرتان را در لیست اپلیکیشن های استارت آپ اضافه کنید. هم اکنون می توانید ادامه این آموزش مفید را به صورت رایگان در ادامه مطلب سایت یاس دانلود مطلعه نمایید.

 

 

در محیط دسکتاپ ویندوز ، کلیدهای Winkey-R را فشار دهید تا Run اجرا گردد.

در پنجره Run ، عبارت shell:startup را وارد کرده و OK کنید.

 

AutorunApp1

 

این کار باعث اجرای فولدر Startup می شود. به منظور اضافه کردن اپلیکیشن به لیست استارت آپ ، لازم است که یک شرتکات از اپلیکیشن مربوطه را در فولدر استارت آپ قرار دهید. برای این کار ما روش آسان و ساده ی Drag کردن را پیشنهاد می کنیم.

شما به سادگی می توانید با Drag کردن آیکون اپلیکیشن مربوطه به فولدر Startup ، آن را به این لیست اضافه کنید. اما Drag کردن ساده ، باعث Cut کردن آیکون می شود. برای کپی کردن ، لازم است کلید C را از روی کیبورد پایین نگه داشته و سپس آیکون دلخواهتان را از دسکتاپ به فولدر Startup بکشید و سپس رها کنید.

 

AutorunApp2

 

شما می توانید این کار را برای سایر اپلیکیشن ها در منوی استرات نیز انجام دهید.

 

AutorunApp3

 

بدین ترتیب شما شرتکاتی را از اپلیکیشن دلخواهتان در فولدر استارت آپ اضافه خواهید کرد و از این پس اپلیکیشن دلخواهتان در هر بار بوت شدن ویندوز ، به صورت اتوماتیک اجرا خواهد شد.

 

 

فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR