دانلود بازی Legendary Warrior 1.0.3 – جنگجوی افسانه ای برای اندروید

دانلود بازی Legendary Warrior 1.0.3 - جنگجوی افسانه ای برای اندروید

 

دانلود بازی Legendary Warrior برای اندروید

| بازی جنگجوی افسانه ای برای اندروید |

 

Legendary Warrior 1.0.3 نام بازی جدیدی با محوریت داستانی جنگ های افسانه ای رزمندگان جاودانه است. داستان این بازی در دوران هرج و مرج پاشداهی افسانه ای رخ می دهد. سرزمین در تاریکی و هرج و مرج به سر می برد ؛ جایی که جنگ طلبی و خون ریزی در آن جا تحت فرماندهی پادشاهی با نام Ares ، امری معمول و عادی است به دلیل عدم صلاحیت های حکومتی ، کل سرزمین در هرج و مرج و تاریکی فرو رفته است ؛ در این بازی شما در نقش کاراکتر جوانی با نام Hector نقش آفرینی می کنید که قصد نابودی این پادشاهی سیاه دل را در سر می پروراند.

همراه با هکتور در این سفر ماجراجویانه همراه شده و رشادت های او را به نمایش بگذارید. از این فرصت استفاده کنید تا نام هکتور را به یک جنگجوی جاودانه تبدیل کنید. در Legendary Wars ، کاربر در نقش یک جنگجوی افسانه ای با نام هکتور نقش آفرینی خواهد کرد تا شیاطین پادشاهی Ares را نابود کرده و پادشاهی سرزمین را نجات دهد. هم اکنون می توانید بازی Legendary Warrior را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

 

 

 

تصاویری از محیط بازی :

 

Legendary Warrior1 Legendary Warrior2 Legendary Warrior3 Legendary Warrior4

 

فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : APK
  • حجم : 32 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com
  • دانـــــــلود
  • www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR