دانلود Extensis Suitcase Fusion 6 17.2.3 – مدیریت فونت های ویندوز

دانلود Extensis Suitcase Fusion 6 17.2.3 - مدیریت فونت های ویندوز

 

دانلود Extensis Suitcase Fusion

| نرم افزار مدیریت فونت های ویندوز |

 

Extensis Suitcase Fusion 6 17.2.3 نام یک محیط کاری بسیار حرفه ای به منظور مدیریت ، سازماندهی ، دستیابی ، جستجو و دسته بندی فونت های ویندوز است. به کمک Extensis Suitcase Fusion ، می توانید مجموعه فونت های خود را در محیطی زیبا مدیریت کنید ، به گونه ای که همواره به هریک از آنان دسترسی سریع داشته باشید. این نرم افزار به صورت خودکار مجموعه فونت های شما را به اپلیکیشن های Adobe Creative Cloud و QuarkXPress اضافه می کند تا به آنان دسترسی آسان داشته باشید.

با استفاده از ویژگی قدرتمند QuickFind ، فونت های دلخواه خود را در زمانی کوتاه و بدون درنگ پیدا خواهید کرد ! علاوه بر این ها ، در صورتی که بخواهید می توانید فونت دلخواه و مجموعه فونت های مشابه با آن را نیز در محیط جستجوی این نرم افزار پیدا کنید ! از آنجا که فونت ها بخش مهمی از زیبایی رایانه به حساب می آیند پیشنهاد ما این است که به Suitcase Fusion اعتماد کرده و به کمک آن ، فونت های خود را در دسته ها و گروه هایی شخصی سازی شده و در یک محیط کاری بسیار زیبا نگهداری کنید. هم اکنون می توانید آخرین نسخه نرم افزار Extensis Suitcase Fusion را از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

 

 

 

ویژگی های نرم افزار Extensis Suitcase Fusion :

– دارا بودن امکانات پیشرفته در زمینه مدیریت فونت ها

– سازماندهی دقیق فونت ها در محلی حرفه ای و زیبا

– دسته بندی فونت ها

– جستجوی هوشمند فونت ها و فونت های مشابه با آنان

– دارا بودن قابلیت Font Sense برای تشخیص اصل بودن فونت ها

 مهرگان آی‌تی


فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 192 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com
  • دانـــــــلود
  • www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR