دانلود StrokesPlus 2.8.6.2 x86/x64 + Portable – اختصاص دستورات متنوع به حرکات ماوس

دانلود StrokesPlus 2.8.6.2 x86/x64 + Portable - اختصاص دستورات متنوع به حرکات ماوس

 

دانلود StrokesPlus

| نرم افزار اختصاص دستورات متنوع به حرکات ماوس |

 

StrokesPlus 2.8.6.2 x86/x64 + Portable نام نرم افزاری کوچک و سبک ، به منظور اختصاص دادن حرکات مختلف ، برای هریک از دستورات ماوس است. اگرچه این نرم افزار دارای قابلیت هایی بسیار وسیع و کاربردی است ، صفحه اصلی آن بسیار ساده ، زیبا و روان طراحی گردیده ، بدین ترتیب هر کاربری می تواند با هر میزان دانش کامپیوتری ، انواع دستورات دلخواه خود را برای حرکات گوانگون ماوس تعریف نماید. نرم افزار StrokesPlus مجموعه ای بسیار متنوع از اکشن ها را در خود جای داده است که می توانید آن ها را برای فعالیت های مختلفتان در محیط ویندوز به کار ببرید.

به کمک نرم افزار StrokesPlus شما می توانید متون دلخواهتان را با انجام یا ترسیم یک شکل خاص توسط ماوس Copy/Cut کنید و یا متن موجود در حافطه کلیپ بورد را Paste نمایید. شما می توانید به سادگی فرآیند پخش یا توفق فایل موسیقی را در محیط ویندوز تنها با ترسیم های گوناگون ماوس انجام دهید. یکی از کارهای خسته کننده در محیط ویندوز ، آنجام فعالیت های تکراری است ، به کمک این نرم افزار شما دیگر نیازی به فشردن کلید های کیبورد نخواهید داشت ! چرا که می توانید برای انواع دستورات مورد نیازتان ، حرکات خاصی را برای ماوس تعریف کنید. هم اکنون می توانید آخرین نسخه نرم افزار StrokesPlus را از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

 

 

 

ویژگی های نرم افزار StrokesPlus :

– امکان تعریف دستورات گوناگون برای حرکات مختلف ماوس

– امکان اختصاص دادن فعالیت های Copy/Cut/Paste به ماوس

– امکان شخصی سازی هریک از ترسیم هایی که توسط ماوس انجام می دهید

– تسریع در انجام دستورات ویندوز

– ساده سازی انجام فعالیت های تکراری و پرکاربرد

 مهرگان آی‌تی


فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 1.3 + 1.5 + 2.4 + 2.5 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR