دانلود DeskCalc Pro 9.0.6 – ماشین حساب پیشرفته برای ویندوز

دانلود DeskCalc Pro 8.0.6 - ماشین حساب پیشرفته برای ویندوز

 

دانلود DeskCalc Pro

| نرم افزار ماشین حساب پیشرفته برای ویندوز |

 

DeskCalc Pro 9.0.6 نام یک ماشین حساب حرفه ای برای کاربران سیستم عامل ویندوز است. اگر شما هم برای انجام محاسبات ریاضی ، نیاز به ماشین حسابی پیشفرته تر از ماشین حساب پیشفرض ویندوز دارید ، پیشنهاد می کنیم نرم افزار DeskCalc Pro را از دست ندهید ! به کمک این ماشین حساب قدرتمند شما علاوه بر اینکه می توانید محاسبات ریاضی خود را انجام دهید ، امکان انواع تبدیل واحد ها نیز به همدیگر برایتان فراهم شده است. این نرم افزار با دارا بودن یک رابط کاربری بسیار تمیز و منظم ، کاربر را قادر می سازد در محیطی زیبا ، چندین عملیات را به طور همزمان انجام دهد.

به کمک این ماشین حساب شما می توانید انواع عملیات جمع ، تفریق ، ضرب و تقسیم و همچنین بسیاری از روابط مثلثاتی سینوس، کسینوس، تانژانت و کتانژانت را محاسبه کنید. شما همچنین می توانید واحد های ارزی پول را به همدیگر تبدیل کنید و یا در صورت تمایل ، واحدهای اندازه گیری نظیر مسافت ، طول ، وزن ، دما و … را به همدیگر تبدیل نمایید. هم اکنون می توانید آخرین نسخه نرم افزار DeskCalc Pro را از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

 

 

 

ویژگی های نرم افزار DeskCalc Pro :

– امکان وارد کردن اعداد و علائم ریاضی به سادگی در کادر مخصوص

– امکانات اصلاح

– امکان اضافه و کم کردن واحدها

– دارا بودن حافظه نگهداری

– امکان محاسبات ریاضی پیشرفته

– دارا بودن قابلیت تبدیل واحدها

 پادویش


فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 6 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com
  • دانـــــــلود
  • www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR