دانلود بازی Zap Zombies Bullet Clicker 1.0.5 – تیراندازی به زامبی ها برای اندروید

دانلود بازی Zap Zombies Bullet Clicker 1.0.5 - تیراندازی به زامبی ها برای اندروید

 

دانلود بازی Zap Zombies Bullet Clicker برای اندروید

| بازی تیراندازی به زامبی ها برای اندروید |

 

Zap Zombies Bullet Clicker 1.0.5 بازی جدیدی در سبک RPG و کشتن و نابودسازی زامبی ها است. تنها کاری که در این بازی باید انجام دهید این است که هر زامبی ای را که در مسیرتان مشاهده کردید بکشید ! شما می توانید این کار را با بازماندگان کاملا مسلح خود با موفقیت بیشتری به پایان برسانید. همواره شما قادر هستید به اسلحه های جدید دست پیدا کرده و قدرت های خود را نیز افزایش دهید. Zap Zombies در واقع یک بازی در سبک تیراندازی به زامبی ها با فضایی دلهره آور و بسیار هیجان انگیز است ، تنها بازماندگان فعلی هستند که می توانند از این نابودی عظیم جلوگیری کرده و نسل انسان ها را نجات دهند.

امکانات کنترلی و شلیک گلوله ها به زامبی ها در بازی Zap Zombies Bullet Clicker بسیار ساده است. تنها کافیست در هنگام رو به رو شدن با زامبی ها بر روی صفحه نمای تاچ کنید ، تیراندازی آغاز شده و می توانید آنان را نابود کنید. شما همچنین می توانید هریک از بازماندگان را تقویت کرده و مهارت های آنان را بهبود بخشید. همچنین با کشتن زامبی ها ، می توانید به آنزیم هایی دست پیدا کنید که مهم ترین منبع برای تقویت و ارتقای بازماندگان به شمار می آید. هم اکنون می توانید بازی Zap Zombies Bullet Clicker را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

 

 

 

تصاویری از محیط بازی :

 

Zap Zombies1 Zap Zombies2 Zap Zombies3 Zap Zombies4

 پادویش


فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : APK
  • حجم : 57 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com
  • دانـــــــلود
  • www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR