دانلود Magic Partition Recovery 2.5 + Portable – بازیابی حرفه ای اطلاعات

دانلود Magic Partition Recovery 2.5 + Portable - بازیابی حرفه ای اطلاعات

 

دانلود Magic Partition Recovery

| نرم افزار بازیابی حرفه ای اطلاعات |

 

Magic Partition Recovery 2.5 + Portable نام نرم افزاری جدید و حرفه ای به منظور بازیابی اطلاعات حذف شده از انواع دیسک های ذخیره سازی با فرمت های NTFS/FAT است. اگر شما هم به طور اتفاقی داده های خود را از دست داده اید و یا پارتیشنی از هارد دیسک را فرمت کرده اید ، به کمک Magic Partition Recovery میتوانید مجموعه ای از داده های خود را به طور کامل بازگردانی کنید. نرم افزار Magic Partition Recovery می تواند اطلاعات شما را از پارتیشن های آسیب دیده بازیابی کند و یا حتی آنان را تعمیر نماید. Magic Partition Recovery دو فعالیت عمده را انجام می دهد : یک اینکه می تواند فایل ها و فولدرهای حذف شده را ریکاوری کند و دوم اینکه قادر است ساختار دیسک آسیب دیده را مجدداً بسازد.

Magic Partition Recovery می تواند اطلاعات حذف شده شما را از دیسک های سالم ، معیوب و یا پارتیشن های پاک شده بازگردانی کرده و ساختار سابق آن را نیز حفظ کند. این نرم افزار با دارا بودن حالت های مختلف اسکن ، می تواند انواع هارد دیسک ها ، فلش دیسک ها ، مموری کارت ها ، دوربین های دیجیتال و سایر دیسک های ذخیره سازی را با سرعت بالا و یا سرعت پایین اسکن نماید. در حالت اسکن سریع می توانید فایل هایی را که اخیرا از دیسک حذف شده اند بازگردانی کنید ، در صورتی که نیاز به اسکنی دقیق تر و بازگردانی پارتیشن های داشته باشید ، Magic Partition Recovery می تواند این عمل را با قدرت بسیار بالایی برایتان انجام دهد. هم اکنون می توانید جدیدترین ورژن نرم افزار Magic Partition Recovery را از ادامه مطلب وب سایت یاس دانلود ، دریافت نمائید.

 

 

 

ویژگی های نرم افزار Magic Partition Recovery :

– امکان بازگردانی فایل ها و تعمیر پارتیشن ها

– بازیابی انواع فایل ها با فرمت های گوناگون

– پشتیبانی از انواع دیسک ها ، هارد دیسک ها ، فلش مموری ها ، مموری کارت ها و سایر دیسک های ذخیره سازی

– دارا بودن حالت های مختلف اسکن

– بازیابی اطلاعات از دیسک های آسیب دیده و شکسته

– پشتیبانی از پارتیشن های FAT و NTFS

 مهرگان آی‌تی


فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 17.7 + 14.4 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR