دانلود SMS Scheduler Free 2.0.0 – ارسال SMS های زمان بندی شده برای اندروید

دانلود SMS Scheduler Free 2.0.0 - ارسال پیامک های زمان بندی شده برای اندروید

 

دانلود SMS Scheduler Free برای اندروید

| نرم افزار ارسال پیامک های زمان بندی شده برای اندروید |

 

SMS Scheduler Free 2.0.0 نام نرم افزاری جدید و کاربردی برای کاربران گوشی ها و تبلت های اندرویدی است. آیا شما هم از اینکه مناسبت های مختلف را فراموش می کنید با مشکل رو به رو می شوید؟ تصور کنید قصد دارید در تاریخی و زمانی مهم ، یک پیام تبریک تولد را به یکی از بهترین دوستانتان ارسال کنید ، دراین مطلب از سایت یاس دانلود ، قصد معرفی نرم افزاری را داریم که به کمک آن ، دیگر هیچوقت پیام های این چنینی را فراموش نکنید ! در واقع نرم افزار SMS Scheduler Free ، می تواند پیامک هایی زمان بندی شده را به صورت اتوماتیک ارسال کند ! دیگر حتی نیازی به دخالت شما نیست !

دیگر هیچ گاه تاریخ تولد ها و مناسبت های مختلف را فراموش نخواهید کرد ؛ دیگر نیازی به یادآور نیز ندارید ! چرا که همه این فعالیت ها به صورت اتوماتیک با SMS Scheduler Free قابل انجام است. نرم افزار SMS Scheduler Free ، می تواند پیامک های مورد نظر شما را با زمان بندی هایی دقیق با قابلیت تنظیم ثانیه ، دقیقه ، ساعت ، روز ، ماه و سال ارسال کند ، همچنین شما می توانید دفعات تکرار این پیامک ها را نیز متناسب با نیاز خودتان تنظیم کنید. هم اکنون می توانید نسخه جدید نرم افزار SMS Scheduler Free را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

 

 

 

تصاویری از محیط نرم افزار :

 

SMS Scheduler Free1 SMS Scheduler Free2 SMS Scheduler Free3 SMS Scheduler Free4

 

فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : APK
  • حجم : 1.5 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com
  • دانـــــــلود
  • www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR