دانلود Gameplay Time Tracker 1.6.3 – مدیریت مدت زمان انجام بازی های کامپیوتری

دانلود  Gameplay Time Tracker 1.6.3 - مدیریت مدت زمان انجام بازی های کامپیوتری

 

دانلود Gameplay Time Tracker

| نرم افزار مدیریت مدت زمان انجام بازی های کامپیوتری |

 

Gameplay Time Tracker 1.6.3 نام نرم افزاری بسیار حرفه ای و مناسب برای آن دسته از گیم بازهای هفت خط است ! اگر شما هم از دسته گیمرهایی هستید که مدت زمان بسیاری را در طول روز به انجام بازی های کامپیوتری مشغول هستید ، پیشنهاد ما جهت کنترل مدت زمان صرف شده برای بازی های کامپیوتری استفاده از نرم افزار Gameplay Time Tracker است. این نرم افزار قادر است مشخصاتی آماری و دقیق از بازی های نصب شده را با دسته بندی هایی از سبک های آنان به شما نمایش دهد. این نرم افزار کامل ترین اطلاعات را برای فهمیدن اینکه چه مقدار زمان صرف انجام بازی ها می کنید را در اختیار شما قرار می دهد ، این نرم افزار ابزاری بسیار مناسب برای کنترل وضعیت فرزندان شما در حین انجام بازی های کامپیوتری است.

این نرم افزار ضمن نمایش مشخصات آماری و نمودارهای مربوطه به صورت پای چارت ، بیشترین بازی هایی که مدت زمان بیشتری نسبت به بقیه وقت صرف آن کرده باشید را به نمایش می گذارد. اگر شما هم از معتادان بازی های کامپیوتری باشید ، Gameplay Time Tracker می تواند به عنوان روشی کاربردی و بسیار مناسب ، روند بازی های شما را تحت نظر بگیرد و بدین ترتیب روندی معقول را برای انجام بازی های شما ترتیب دهد. هم اکنون می توانید جدیدترین ورژن نرم افزار Gameplay Time Tracker را از ادامه مطلب وب سایت یاس دانلود ، دریافت نمائید.

 

 

 

ویژگی های نرم افزار Gameplay Time Tracker :

– دارا بودن محیط کاربری زیبا و ساده جهت کارکرد آسان

– تشخیص انواع بازی های نصب شده و یا تحت وب بر اساس دسته بندی های آنان

– امکان مدیریت داده های جمع آوری شده در قالب پروفایل های مجزا از هم

– مناسب برای کنترل ساعات بازی فرزندان

– امکان تعریف زمان بندی ها برای آلارم

 

فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 1.84 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com
  • دانـــــــلود
  • www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR