دانلود Startup Sentinel 1.6.3.16 + Portable – افزایش سرعت بوت ویندوز

دانلود Startup Sentinel 1.6.3.16 + Portable - افزایش سرعت بوت ویندوز

 

دانلود Startup Sentinel

| نرم افزار افزایش سرعت بوت ویندوز |

 

Startup Sentinel 1.6.3.16 + Portable نام نرم افزاری کوچک و کم حجم ، به منظور مدیریت کامل اپلیکیشن های استارت آپ ویندوز است. اگر شما هم با مشکل لود شدن تعداد بسیاری از نرم افزارها و سرویس ها ، همزمان با بالا آمدن ویندوز رو به رو هستید ، پیشنهاد می کنیم با استفاده از Startup Sentinel ، ضمن مدیریت کامل و دقیق نرم افزارهای استارت آپ ، به شما این قابلیت را می دهد که سرعت لود شدن ویندوزتان را تا حد قابل ملاحظه ای افزایش دهید.

این نرم افزار می تواند لیست نرم افزارهای موجود در لیست ابزارهای استارت آپ را شناسایی کرده و به شما امکان مدیریت کامل آنان را بدهد ؛ شما نیز می توانید با انتخاب خودتان هریک از آنان را تأیید کرده و یا از لیست استارت آپ سیستم حذف نمایید. در صورتی که تعداد بسیاری از نرم افزارها در لیست استارت آپ شما وجود داشته باشند ، این امر موجب افت شدید و محسوس سرعت رایانه و بارگذاری سیستم عامل شما می شود. با Startup Sentinel می توانید به آسانی لیست استارت آپ ویندوز خود را تغییر دهید. هم اکنون می توانید جدیدترین ورژن نرم افزار Startup Sentinel را از ادامه مطلب وب سایت یاس دانلود ، دریافت نمائید.

 

 

 

ویژگی های نرم افزار Startup Sentinel :

– امکان تشخیص خودکار نرم افزارها در لیست استارت آپ

– دارا بودن لیست سفید برای نرم افزارهای تأیید شده

– امکان بلک لیست کردن دسته ای نرم افزارهای استارت آپ

– امکان غیرفعال و یا فعال سازی دلخواه انواع نرم افزارها در بوت ویندوز

 

فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 2.58 + 1 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR