دانلود MKey 1.3.2 Final – نرم افزار شخصی سازی کیبوردهای مالتی مدیا

دانلود MKey 1.3.2 Final - نرم افزار شخصی سازی کیبوردهای مالتی مدیا

 

دانلود MKey

| نرم افزار شخصی سازی کیبوردهای مالتی مدیا |

 

MKey 1.3.2 Final نام نرم افزاری جدید و کم حجم جهت شخصی سازی عملکرد انواع کلیدها در کیبوردهای مالتی مدیا است. امروزه استفاده از کیبوردهای مالتی مدیا در سیستم های کامپیوتری بسیار مرسوم است ، کاربران همواره کیبوردهایی را انتخاب می کنند که دارای کلیدهای شرتکات برای عملکردهای مختلف نظیر باز کردن My Computer ، ورود به Control Panel ، کنترل کننده موسیقی و… باشد ، اما در بسیاری از مواقع این کلیدها در محیط ویندوز کار نمی کنند ! ممکن است زمانی که برای اولین بار متوجه عدم عملکرد آنان شوید ، از این موضوع ناراحت و یا متعجب گردید ، اما نکته ای که وجود دارد این است که تمامی این کلید ها توسط نرم افزار MKey قابل شخصی سازی و تنظیم هستند !

MediaKey که با MKey شناخته می شود ، نام نرم افزاری برای تنظیم عملکرد کلید های اضافه در کیبوردهای مالتی مدیا است ، بدین ترتیب شما همواره می توانید از تمامی قابلیت های کیبورد حرفه ای خود نهایت استفاده را کنید ، هر وظیفه ای که انتظار دارید کیبوردها انجام دهند را به دکمه های آن تخصیص دهید و از کار با آنان لذت ببرید. علاوه بر این ها ، نرم افزار MKey می تواند قابلیت های ترکیبی کلیدهای کبرود با دکمه های Ctrl, Shift, Win و Alt را نیز به طور کاملاً اختصاصی برای نیازهای شما تنظیم نماید. هم اکنون می توانید جدیدترین ورژن نرم افزار MKey را از ادامه مطلب وب سایت یاس دانلود ، دریافت نمائید.

 

 

 

ویژگی های نرم افزار MKey :

– قابلیت تنظیم انواع قابلیت های ویندوز توسط کیبوردهای مالتی مدیا

– امکان کنترل کامل پخش موسیقی در انوع نرم افزارهای Windows Media Player, JetAudio 5/6, foobar2000, Quintessential, Zoom Player, Apollo, BSPlayer, Light Alloy, iTunes, Crystal Player, Media Player Classic HC

– قابلیت کنترل ولوم پخش موسیقی در نرم افزارهای پلیر

– قابلیت کنترل دیسک های صوتی و امکانات Stop/Open/Pause/Play/Next

– امکان اجرای سریع فایل ها و فولدرهای مورد نظر

– امکان تخصیص فعالیت های Copy/Cut/Paste به کلیدهای دلخواه

– قابلیت تنظیم والپیپر با یک کلید

 


مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 1.5 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com
فرانش


  • دانـــــــلود
  • www.yasdl.com

راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گـزارش خرابی لینـک مشاهده QR