دانلود Edraw Max 7.9.0.2994 – نرم افزار طراحی نمودار

دانلود Edraw Max 7.9.0.2994 - نرم افزار طراحی نمودار

 

دانلود Edraw Max

نرم افزار طراحی نمودار

 

Edraw Max 7.9.0.2994 ابزاری برای معلمان, دانش آموزان و طراحان میباشد که می توانند ایده های متنوع خود را برای انتشار نمودار پیاده سازی کنند. این برنامه دارای رابط گرافیکی مناسبی می باشد که به شما کمک خواهد کرد تا به صورت حرفه ای به طراحی نمودار و چارت های سازمانی بپردازید.  برنامه Edraw Max قادر است تا تمامی طرح های فلوچارتی, نمودارهای سازمانی, دیاگرام های شبکه ای, طراح های ساختمانی, نقشه های ذهنی, طراحی های مد, نمودارهای UML, نمودارهای طراحی وبسایت, نمودارهای مهندسی برق و …. را را روی خود پیاده کند. این برنامه با استفاده از بیش از 4600 علامت برداری این امکان را برایتان فراهم می کند تا هیچ کمبودی را در این زمینه ها احساس نکنید.
نرم افزار Edraw Max طیف گسترده ای از نمودار ها با استفاده از قالب, اشکال و ابزارهای نقاشی را در محیط سبک بصری برای کاربرانش ارائه می دهد. در این نرم افزار نمودار های از پیش آماده شده ای نیز وجود دارد و در عمل نیازی به شروع از نقطه صفر نمی باشد. هم اکنون می توانید آخرین نسخه نرم افزار EDraw Max را از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

 

 

ویژگی های کلیدی نرم افزار EDraw Max:

– امکان رسم نمودارهای سازمانی, گرافیکی و UML

– ارائه از بیش از 2000 اشکال مورد استفاده در طراحی

– رنگ ها, اشکال, سبک ها, تصاویر, متون و نمادهای مورد استفاده در طراحی نمودارها

– پشتیبانی از فرمت های مختلف گرافیکی

– ارائه ابزارهای طراحی پیشرفته و قدرتمند

– رابط کاربری آسان و دوستانه

 

 

Edraw Max

Edraw Max enables students, teachers and business professionals to reliably create and publish kinds of diagrams to represent any ideas. It’s an all-in-one graphics software that makes it simple to create professional-looking flowcharts, organizational charts, network diagrams, business presentations, building plans, mind maps, fashion designs, UML diagrams, workflows, program structures, web design diagrams, electrical engineering diagrams, directional maps, database diagrams and more.

مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 76 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com
فرانش


  • دانـــــــلود
  • www.yasdl.com


راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گـزارش خرابی لینـک مشاهده QR